Levná dovolená v Itálii 2024

Levná dovolená v Itálii u moře? Proč ne! Létání po Evropě je čím dál levnější, do Itálie se dá dojet i autem, ubytování se dá sehnat levně… zkrátka levná dovolená u moře už není problém.

Last minute dovolená Itálie

Když se řekne levná dovolená v Itálii, často se nám vybaví právě last minute dovolená. Last minute dovolená v Itálii u moře je klasickou nabídkou snad všech cestovních kanceláří. Pokud tedy nemusíte plánovat, vyberte si last minute dovolenou v Itálii.

Zajímá vás last minute dovolená Itálie?

Dovolená Itálie autobusem

Ušetřit můžete, pokud pojedete autobusem. Jestli vám delší cesty (často přes noc) nevadí, vyjeďte do Itálie autobusem. Levné zájezdy do Itálii autobusem seženete velmi snadno, zařídit si můžete také samotnou dopravu autobusem, pokud si chcete třeba chcete vybrat ubytování až na místě.

Zajímá vás levná dovolená u moře Itálie autobusem?

Caorle

Italské městečko Caorle nedaleko Benátek je oblíbenou destinací Čechů. A není divu, v Caorle na vás čeká levná dovolená u moře, s příjemnými lidmi, výborným jídlem a jak jinak než mořem. Caorle je vhodné jak jako dovolená v Itálii s dětmi, tak jako dovolená pro dva.

Zajímá vás levná dovolená Itálie – Caorle?

Bibione

Dovolená v Itálii s dětmi? Dovolená v Itálii pro dva? Jasně, proč nezkusit Bibibone. Bibione je italské městečko v severní části, pokud je vaším cílem levná dovolená v Bibione, jeďte autem. Bibione nabízí všechny výhody dovolené v Itálii – krásné moře, lahodné jídlo, příjemné lidi i teplé počasí.

Zajímá vás levná dovolená Itálie - Bibione?

Kalábrie

Sluncem zalitá Kalábrie, krásné moře a pláže, příjemní lidé a skvělé jídlo. To vše na vás čeká v Kalábrii. Pokud sháníte levnou dovolenou v Kalábrii, využijte nabídku některé z cestovních kanceláří.

Zajímá vás levná dovolená Itálie - Kalábrie?

Rimini

Nejčastější destinací Čechů je Rimini. Pokud hledáte levnou dovolenou u moře v Itállii, sáhněte po Rimini. Moře je tu pěkné a seženete i levné ubytování, ani na místě pak není draho.

Zajímá vás levná dovolená Itálie - Rimini?

Další levné dovolené v roce 2024