Levná dovolená Řecko 2024

Řecko je oblíbenou destinací Čechů – krásné moře, pláže, skvělé jídlo, přijatelné ceny… destinace je vhodná jak pro dovolenou pro dva, tak pro dovolenou s dětmi. Pokud je vašim cílem dovolená u moře, pak je právě Řecko skvělou volbou. Mezi nejoblíbenější lokality patří Kréta, Rhodos, Zakynthos nebo Santorini.

Last minute dovolená Řecko

Když se řekne levná dovolená u moře spousta z nás si představí zájezdy last minute. Ty jsou skutečně způsobem, jak ušetřit, nabídek na last minute dovolenou v Řecku najdete v tomto období hromadu.

Zajímá vás last minute dovolená Řecko?

Levné zájezdy Řecko

Pokud dáváte přednost zájezdům, kde stačí koupit celý balíček a nemusíte řešit každou část (doprava, ubytování, strava) zvlášť, věřte, že existují i levné zájezdy do Řecka. Levné zájezdy do Řecka seženete u cestovních agentur, často právě jako last minute zájezdy do Řecka.

Zajímají vás levné zájezdy Řecko?

Kréta

Kréta je asi nejoblíbenější destinací vůbec, nabízí moře, krásné pláže i památky. Dovolené last minute Řecko - Kréta jsou velmi oblíbené, proto se často objevují v nabídkách cestovních kanceláří.

Vyhledejte levnou dovolenou na Krétě

Rhodos

Druhou nejoblíbenější destinací dovolené u moře je Rhodos, můžete zde podniknout krásné výlety, prohlížet památky a samozřejmostí jsou i pláže a krásné moře. Nejoblíbenější je Rhodos Faliraki či Rhodos Kolymbia.

Hledáte levnou dovolenou Řecko Rhodos?

Levná dovolená Řecko – Zakynthos

Last minute dovolená Zakynthos určitě dává smysl. Zakynthos patří k dražším destinacím, proto je volba last minute dovolené či dovolené v rámci slevové akce skvělou volbou. Odměnou vám budou krásné pláže, čisté moře i nádherné památky.

Zajímá vás levná dovolená Řecko Zakynthos?

Santorini

Poslední z nejoblíbenějších destinací v Řecku je Santorini. Určitě se vám vyplatí pořídit last minute letenky Santorini, či celý last minute zájezd Santorini – na last minute tady můžete ušetřit opravdu hodně. A jako obvykle vás čekají krásné pláže, nádherně čisté moře i nějaké ty památky.

Zajímá vás levná dovolená Řecko Santorini?

Další levné dovolené v roce 2024