Levná dovolená ve Španělsku 2024

Levná dovolená ve Španělsku u moře? Proč ne! Létání po Evropě je čím dál levnější, do Španělska se dá dojet i autem, ubytování se dá sehnat levně… zkrátka levná dovolená u moře už není problém.

Last minute dovolená Španělsko

Last minute dovolená je často vnímána jako levná dovolená u moře, jinak tomu není ani u Španělska. Last minute dovolenou ve Španělsku seženeme u většiny cestovních kanceláří, pokud tedy nemusíte dovolenou plánovat s předstihem, doporučujeme využít last minute nabídku.

Zajímá vás last minute dovolená Španělsko?

Levné zájezdy Španělsko

Nechcete dovolenou moc řešit? Nebaví vás bookovat letenky, ubytování, zařizovat pojištění a mnoho dalšího? Najděte si hotový zájezd do Španělska. Levné zájezdy Španělsko nabízí řada cestovních kanceláří, je jen na vás, co si vyberete.

Zajímají vás levné zájezdy Španělsko?

Španělsko a ubytování

Ve Španělsku naleznete celou řadu typu ubytování, od kempů se stany, bungalowy a karavany, přes klasické penziony a hotely až po luxusní resorty. Pokud je vaším cílem levná dovolená u moře, doporučujeme vybrat některý z kempů, ty jsou obvykle jakýmsi samostatným městečkem. Pokud chcete ušetřit ještě více, jeďte autem a vyberte si takový kemp, který není přímo ve městě.

Zajímají vás levná ubytování Španělsko?

Barcelona

Nejoblíbenější destinací ve Španělsku je Barcelona, snoubí se zde městská kultura s plážemi a mořem. Pokud se chystáte na dovolenou do Španělska, Barcelonu určitě navštivte. Barcelona sice není zrovna nejlevnější, ale i zde se dá pořídit levná dovolená. Pokud nechcete na místě hledat, kde mají rozumné ceny za jídlo, vyberte si all inclusive zájezd se stravou – budete tak rovnou vědět, kolik zaplatíte a na místě to již nebudete muset řešit.

Zajímá vás levná dovolená Španělsko - Barcelona?

Další levné dovolené v roce 2024