Levná dovolená u moře Chorvatsko 2024

Každý ví, že Chorvatsko je často volbou Čechů číslo jedna. Levná dovolená u moře se pro mnoho lidí rovná dovolená v Chorvatsku. Chorvatsko je vhodná destinace pro dovolenou s partou, dovolenou s dětmi i pro dovolenou pro dva. Právě proto, jak se stalo Chorvatsko oblíbeným, jdou ceny nahoru. Pojďme se mrknout, jak na levnou dovolenou v Chorvatsku.

Last minute dovolená Chorvatsko

Levná dovolená u moře je možná v rámci Last minute zájezdů. Last minute zájezdy do Chorvatska seženete u cestovních agentur zcela běžně. Levné last minute zájezdy do Chorvatska seženete jako zájezdy autobusem, či s vlastní dopravou. Nejlevnější last minute Chorvatsko seženete samozřejmě pokud pojedete vlastním autem. Cenu také ovlivní ubytování – last minute zájezdy do kempů v Chorvatsku budou určitě levnější než last minute all inclusive Chorvatsko.

Zajímá vás last minute dovolená Chorvatsko?

Levné zájezdy Chorvatsko

Pokud preferujete možnost neřešit nic a nechat si vše zařídit, využijte některý z levných zájezdů do Chorvatska. Nejlevnější zájezdy nabízí Chorvatsko s cestou autobusem či vlastní dopravou a při ubytování v kempu. Zájezdy do Chorvatska patří mezi ty nejlevnější, pokud je navíc pořídíte v last minute, máte vyhráno.

Zajímají vás levné zájezdy Chorvatsko?

Dovolená Chorvatsko s vlastní dopravou

Dovolená u moře s vlastní dopravou se vyplatí pro ty, kteří cestují ve více lidech, nebo jako způsob cestování na dovolené s dětmi. Výhodou auta je kromě ceny taky fakt, že můžete kdykoliv kdekoliv zastavit. Auto je ale vhodný způsob dopravy i pro dovolenou u moře pro dva, kdy můžete procestovat větší část země.

Zajímá vás levná dovolená u moře v Chorvatsku s vlastní dopravou?

Dovolená v Chorvatsku autobusem

Velmi populární jsou zájezdy do Chorvatska autobusem. Vychází cenově přívětivě, a ani cesta do Chorvatska není tak dlouhá, s přejezdem přes noc jste tam v podstatě za chvíli. Výhodou také může být seznámení v autobuse s dalšími účastníky zájezdu, a tak vytvoření party, s kterou dovolenou strávíte.

Zajímá vás levná dovolená u moře v Chorvatsku autobusem?

All inclusive Chorvatsko

Kdo by si neužil dovolenou, na které nemusí nic řešit? Doprava, nejčastěji letecky, ubytování ve slušném hotelu s neomezenými nápoji a jídlo v ceně – to jsou all inclusive zájezdy Chorvatsko. All Inclusive zájezdy do Chorvatska seženete přes cestovní agentury a jako obvykle vychází nejlevněji all inclusive Chorvatsko last minute.

Zajímají vás zájezdy all inclusive Chorvatsko?

Levné zájezdy k moři

Kempy – nejlevnější varianta ubytování v Chorvatsku. Nejlevněji vychází stany, dále chatky, či karavany. Levná dovolená v Chorvatsku může být i díky apartmánům – jako celá rodina, či parta si pronajmete apartmán, který má mimo jiné i vlastní kuchyň a ušetřit tak můžete na stravě. Nejdráž pak vycházejí hotely.

Zajímají vás levná ubytování v Chorvatsku?

Istrie

Rabac, Poreč, Umag - to jsou nejoblíbenější města v Chorvatsku – Istrie. Tato města nabízí nejen krásný místa ve městě, promenády a řadu restaurací ale také krásné pláže a čisté moře. Na své si zde přijdete na dovolené s dětmi i na dovolené pro dva.

Vyhledejte levnou dovolenou Chorvatsko - Istrie

Krk

Krk je ostrov Chorvatska a jedná se o nejnavštěvovanější výletovou destinaci. I tady však seženete ubytování a pokud dáváte přednost ostrovům, pak můžeme Krk doporučit. I tady může být dovolená levná, stále se jedná o Chorvatsko a odměnou vám budou nádherné pláže a křišťálově čisté moře.

Vyhledejte levnou dovolenou Chorvatsko – Krk

Další levné destinace v roce 2024