Levná dovolená v Egyptě 2024

Egypt patří mezi nejoblíbenější destinace pro exotické dovolené u moře – je snadno dostupný, není příliš daleko, resorty jsou bezpečné a v rámci výletů se můžete podívat na pyramidy nebo do pouště. Ideální levná exotická dovolená.

Last minute letenky Egypt

Na dovolené v Egyptě vyjdou většinou nejdráž letenky, doporučujeme proto zvolit last minute letenky do Egypta, kterých je v tomto období celá řada. Last minute letenky vás vyjdou levněji než klasické, zvolit ale můžete i variantu zájezd last minute Egypt, kde je letenka v ceně (a také vychází levněji než obvykle).

Zajímají vás last minute letenky do Egypta?

Levné zájezdy Egypt Resorty

Nejoblíbenější variantou ubytování v Egyptě jsou resorty – je to zpravidla nejlepší místo k ubytování, co se bezpečnosti týče, počítá se tu s turisty, takže nemusíte řešit řadu místních pravidel, které by vás mohly dostat do problémů a jsou vhodné jak jako dovolená v Egyptě pro dva, tak jako dovolená v Egyptě s dětmi. Některé rezorty v Egyptě nabízí navíc v rámci dovolené s dětmi ubytování pro děti zdarma.

Zajímají vás levná ubytování v resortech v Egyptě?

Marsa Alam

Marsa Alam je jednou z nejnavštěvovanějších destinací v Egyptě. Egypt – Marsa Alam je místo s vysokou bezpečností a najdete tu mnoho luxusních hotelů a resortů jako Hilton, Utopia, Pensee Royal Garden, nebo Elphistone Resort. Levná dovolená u moře v Egyptě? Ano, vyberte Marsa Alam.

Vyhledejte levnou dovolenou Egypt – Marsa Alam

Hurghada

Další velmi oblíbenou destinací v zemi Egypt je Hurghada. Zde patří mezi nejoblíbenější Mirage Bay Resort a Aquapark, který je vhodný jako dovolená s dětmi i jako dovolená pro dva. Hurghada je také místo, odkud můžete cestovat a poznávat Egypt. Pokud hledáte Egypt výlety, pak je Hurghada ideálním řešením.

Vyhledejte levnou dovolenou Egypt – Hurghada

Další levné dovolené v roce 2024