Levná dovolená u moře v Bulharsku 2024

Bulharsko patří mezi oblíbená místa na dovolenou. Levná dovolená v Bulharsku není problém, levná je doprava, ubytování i místní život. Dovolená v Bulharsku se vyplatí jak jako dovolená pro dva, tak jako dovolená s dětmi.

Last minute dovolená Bulharsko

Co takhle využít nabídku Last minute dovolené Bulharsko? Ať už hledáte zájezd pro sebe, nebo dovolenou ve dvou či dovolenou s dětmi, Bulharsko je země, která umožňuje všechny tyto varianty. Levná dovolená v Bulharsku není problém, a pokud využijete last minute dovolené, vyjde vás ještě levněji.

Zajímá vás last minute dovolená Bulharsko?

Levné zájezdy Bulharsko

Jelikož je Bulharsko oblíbenou destinací Čechů, nabízí české cestovní kanceláře levné zájezdy do Bulharska. Můžete volit zájezd do Bulharska letecky, zájezd autobusem, či s vlastní dopravou. Vyberete si z řady destinací i typů ubytování.

Zajímají vás levné zájezdy Bulharsko?

Primorsko

Malé město na jihovýchodě Bulharska, Primorsko, je oblíbenou destinací pro dovolenou ve dvou i pro dovolenou s dětmi. V Primorsku bývá teplé počasí, nikoliv však pořádná vedra, zpravidla tu bývá přes léto kolem 27°C.

Chcete na dovolenou do Bulharsko – Primorsko?

Slunečné pobřeží

Jak už název napovídá, Sluneční pobřeží je krásné pobřeží zalité sluncem u Černého moře. Bulharsko – Sluneční pobřeží je oblíbenou destinací jako dovolená pro dva i jako dovolená s dětmi. Nejoblíbenějšími hotely zde jsou hotel Kotva, hotel Riva a hotel Perla.

Chcete na dovolenou do Bulharsko – Sluneční pobřeží?

Další levné dovolené v roce 2024