Levná dovolená na Bali 2024

I dovolená na Bali může být levná. Vyplatí se pravda cestovat spíš na delší období, i tak jsou ale ceny přijatelné, rozhodně se Bali řadí do kategorie exotická dovolená a z těch patří k těm nejlevnějším.

Last minute dovolená Bali

Jako u všech exotických dovolených i na Bali se vyplatí pořídit last minute dovolenou. Last minute dovolená na Bali může vyjít až na polovinu ceny, při velkém štěstí i méně. Last minute dovolené na Bali nabízí české cestovní kanceláře.

Zajímá vás last minute dovolená Bali?

Kam jet na Bali

Nejčastější otázka je „Kam jet na Bali?“ Pokud je vaše dovolená pro dva, doporučujeme využít místních surfhousů, pokud nevíte, kam jet na Bali s dětmi, sáhněte buď po soukromých ubytováních či hotelech. Na Bali žije i řada Čechů a není problém zařídit ubytování u česky mluvících hostitelů.

Zajímá vás, kam jet na Bali ve dvou, či kam jet na Bali s dětmi?

Surfování na Bali

Surfovat na Bali můžete dvěma způsoby. Buď máte surfové lekce v rámci zájezdu předem domluvené, nebo si můžete objednat lekce na místě. Pokud již surfovat umíte, stačí si na místě zapůjčit prkno, pokud jste začátečníci, zvolte vždy variantu s lekcemi. Myslet byste měli i na adekvátní cestovní pojištění, které za vás může zařídit cestovní kancelář.

Zajímá vás surfování na Bali?

Kuta

Pokud chcete být ve středu všeho dění, vyražte do Kuty – hlavní turistické město je přesně tím, co vám bude vyhovovat. Restaurace, bary, nákupní centra a samozřejmě i pláže a krásné moře, umožňující i surfování. Z Kuty snadno vyrazíte i na fakultativní výlety.

Sháníte levnou dovolenou na Bali Kuta?

Lombok

Další oblíbenou destinací je Lombok – tady najdete řadu Čechů, u kterých si můžete zařídit ubytování. V nabídce jsou však samozřejmě i místní ubytování a hotely. Lombok je krásné místo a snadno z něj budete využívat fakultativní výlety.

Sháníte levnou dovolenou na Bali Lombok?

Ubud

Ubud je město na Bali, které je vhodné nejen jako dovolená s dětmi, ale i jako dovolená pro dva. Město je klidné, snadno se z něj vypravíte na výlet, můžete zde využít místní trhy a nahlédnout do života místních.

Sháníte levnou dovolenou na Bali Ubud?

Další levné dovolené v roce 2024